מכירה פומבית 333 חלק א' MODERN AND CONTEMPORARY ART
15.7.21
Via C.Cattaneo, 55, איטליה

פריט 17:

ANDRE' MASSON (1896 - 1987)

Senza titolo.

33 x 45 cm

...

נמכר ב: €200
הערכה:
€200 - €300
עמלת בית המכירות: 26% לפרטים נוספים

Senza titolo.

33 x 45 cm

Acquaforte

27/50. Tiratura e firma a matita in basso. Dimensione lastra: 29x20.5 cm. Difetti.