מכירה פומבית 12 AUCTION 12 - ROUND I - MODERN AND CONTEMPORARY ART
Art International Aste
21.7.21
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה
Wednesday july 21 2021, 10am CEST

פריט 14:

€150 - €300
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

CARLO GAIANI (Bazzano 1929 - Bologna 2009) "Senza titolo", 1963. Olio su tela. Cm 50x40,5. Al retro opera firmata e datata Carlo Gaiani 1963.