מכירה פומבית 12 AUCTION 12 - ROUND I - MODERN AND CONTEMPORARY ART
21.7.21
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה

Wednesday july 21 2021, 10am CEST

פריט 22:

הערכה:
€150 - €300
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

ROMANO BATTAGLIA (Marina di Pietrasanta 1933 – 2012) "Senza titolo". Tecnica mista su tela. Cm 70x50. Opera firmata in basso a destra.