מכירה פומבית 12 AUCTION 12 - ROUND I - MODERN AND CONTEMPORARY ART
Art International Aste
21.7.21
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה
Wednesday july 21 2021, 10am CEST

פריט 136:

€150 - €300
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 21.7.21 בבית המכירות Art International Aste

VITO FERRARI (Rovigo 1928) "Periferia", 1982. Olio su cartone telato. Cm 40x59,5. Opera firmata in basso a sinistra Vito Ferrari. Al retro opera firmata, intitolata e datata Vito Ferrari Periferia 1982.