מכירה פומבית 12-round II AUCTION 12 - ROUND II - MODERN AND CONTEMPORARY ART
Art International Aste
21.7.21
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה
Mercoledì 21 luglio 2021 ore 15.30

פריט 209:

נמכר ב: €220
€250 - €500
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 21.7.21 בבית המכירות Art International Aste

GIUSEPPE MIGNECO (Messina 1903 - Milano 1997). “Senza titolo”, 1972. Acquerello su carta intelata. Cm 28x22. Opera firmata e datata in basso al centro “Migneco ’72”. Al retro reca firma.