מכירה פומבית 12-round II AUCTION 12 - ROUND II - MODERN AND CONTEMPORARY ART
21.7.21
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה

Mercoledì 21 luglio 2021 ore 15.30

פריט 212:

נמכר ב: €210
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 24% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

FELICITA FRAI (Praga 1909 - Milano 2010) “Donne sedute”. Olio su faesite. Cm 40x50. Opera firmata in basso a destra Felicita Frai.