מכירה פומבית 12-round II AUCTION 12 - ROUND II - MODERN AND CONTEMPORARY ART
Art International Aste
21.7.21
via San Vitale, 23a - 40125 Bologna, איטליה
Mercoledì 21 luglio 2021 ore 15.30

פריט 225:

נמכר ב: €1,200
€600 - €1,200
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 21.7.21 בבית המכירות Art International Aste

GEORGE BRAQUE (Argenteuil 1882 - Parigi 1963) "L'echo". Litografia a colori su carta. Lastra: cm 50,2x62,5. Opera firmata in basso a destra G. Braque. Reca numeri di tiratura in basso a sinistra 89/300.