מכירה פומבית 14
LiveBid Auction House
26.7.21
Via Vivaio 24, 20122 Milano, איטליה

פריט 24:

Ignoto PAESAGGIO A PARIGI MONTPARNASSE olio su tela, cm 50x70 firma in cornice

Ignoto
PAESAGGIO A PARIGI MONTPARNASSE

נמכר ב: €40
€200 - €300
עמלת בית המכירות: 35% לפרטים נוספים

Ignoto
olio su tela, cm 50x70
firma
in cornice