מכירה פומבית Asta di Luglio 2021
Trionfante Antiques
21.7.21
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה
Mercoledì 21 luglio 2021, ore 21

פריט 16:

TAVOLINO

נמכר ב: €35
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.7.21 בבית המכירות Trionfante Antiques

TAVOLINO
in mogano , piano sagomato con il centro in breccia, sottopiano e gambe intagliati, piedi ad artiglio. XX secolo, Italia. h cm 47 x D 46