מכירה פומבית Asta di Luglio 2021/ round II
22.7.21
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

פריט 221:

ALBARELLO

נמכר ב: €700
700
€1,000 - €1,500
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

ALBARELLO
decorato in policromia e profilo virile dentro riserva. XVIII secolo , Burgio . h cm 29 x 14