מכירה פומבית 223 חלק א'
Babuino Auction House
27.7.21
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy, איטליה

פריט 32:

INSALATIERA IN CERAMICA, DERUTA XX SECOLO a smalto crema e policromia, con decoro a fiori. Misure cm. 9 x 30 x 27

נמכר ב: €10
המכירה התקיימה בתאריך 27/07/2021 בבית המכירות Babuino Auction House

INSALATIERA IN CERAMICA, DERUTA XX SECOLO
a smalto crema e policromia, con decoro a fiori.
Misure cm. 9 x 30 x 27