מכירה פומבית 96
16.9.21
Piazza Lovatelli, 1, 00186 Roma RM, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
16 September 2021, 12pm CEST Italian Time (11am London Time)
פריט 44:
OINOCHOE A ROTELLE ETRUSCA IN BUCCHERO
הערכה:
€800 - €1,600
עמלת בית המכירות: 26%
לפרטים נוספים
VII - VI secolo a.C.
alt. cm 28
Restauri e sbeccature sparse.