מכירה פומבית 70 חלק יא' AUGUST 2021 TIMED AUCTION
Aste Martini
20.8.21
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, איטליה

פריט 196:

CARLO POLLONERA Alessandria d'Egitto 27/03/1849 - Torino 17/06/1923

€500 - €550
עמלת בית המכירות: 20% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 20.8.21 בבית המכירות Aste Martini

Carlo Pollonera olio su tavoletta raff.paesaggio firmato in basso a destra e datato 1875 cm. 31x21