מכירה פומבית 413 חלק ב' Painting and Decorative Arts
Ansorena
30.9.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 476:

ANTONIO JOSE ESTRUCH (1838 / 1907)
San Vicente Ferrer como el Ángel del Apocalipsis, 1893

עמלת בית המכירות: 22%
המכירה התקיימה בתאריך 30.9.21 בבית המכירות Ansorena

Óleo sobre tabla.
17 x 9 cm.

Firmada y fechada en el reverso "José Es/truch año/1893"