מכירה פומבית 71 September 2021 Auction
Aste Martini
25.9.21
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, איטליה
Saturday september 25, 3 PM CEST

פריט 46:

olio su tela raff.sacra famiglia con santi sec.XVII
cm. 100,5×133

נמכר ב: €2,800
2,500
€2,500 - €3,000
עמלת בית המכירות: 20%
המכירה התקיימה בתאריך 25.9.21 בבית המכירות Aste Martini

cm. 100,5×133