Auction 71
September 2021 Auction
By Aste Martini
Contact auction house
Sep 25, 2021
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italy
View demo
Saturday september 25, 3 PM CEST
LOT 101:
olio su tavola raff. Maddalena fine sec.XVIII cm. 13×11 |
€200 - €250
Buyer's Premium: 20%