מכירה פומבית 224 חלק ג'
Babuino Auction House
צור קשר עם בית המכירות
23.9.21
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 474:
DIPINTO FIORI
נמכר ב: €100
DIPINTO FIORI
PITTORE ITALIANO, XX SECOLO
FIORI
Olio su tavola, cm. 28 x 27,5
Firmato in basso a destra
In cornice