פריט 0112:
DIPINTO
נמכר ב: €12,000
12,000
€12,000 - €13,500
עמלת בית המכירות: 24%
Scuola fiamminga sec.XVI (Jan Van Ballen) 'Scena mitologica' olio su rame
cm. 100x75