Casa d'aste Boetto
צור קשר עם בית המכירות
28.9.21
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 28 Settembre 2021 ore 10:30
פריט 0523:
OGGETTISTICA
נמכר ב: €250
€250 - €300
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
Secchiello in rame sbalzato sec.XVIII
diam.cm.22xh.12