Auction 18
Oct 13, 2021
Via Vivaio 24, 20122 Milano, Italy
Terms of sale
View demo
The auction has ended
LOT 5:
Scuola Emiliana del XVII secolo FANCIULLI AL GIOCO olio su tavola, cm 24,5x33...
more...
|
|
|
Start price:
€
600
Estimated price:
€600 - €800
Buyer's Premium: 35%
More details
|