מכירה פומבית 18
LiveBid Auction House
צור קשר עם בית המכירות
13.10.21
Via Vivaio 24, 20122 Milano, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 19:
€600 - €800
עמלת בית המכירות: 35%
לפרטים נוספים
Scuola dell'Italia Centrale del XVII secolo
SAN FRANCESCO COL BAMBINO
olio su tela, cm 97x72