מכירה פומבית 18
LiveBid Auction House
צור קשר עם בית המכירות
13.10.21
Via Vivaio 24, 20122 Milano, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 23:
Scuola italiana della fine del XVII secolo CAPRICCIO olio su tela, cm 80x120
3,000
€3,000 - €5,000
עמלת בית המכירות: 35%
לפרטים נוספים
Scuola italiana della fine del XVII secolo
CAPRICCIO
olio su tela, cm 80x120