Auction 18
Oct 13, 2021
Via Vivaio 24, 20122 Milano, Italy
Terms of sale
View demo
The auction has ended
LOT 31:
Scuola del XVII secolo RITRATTO DI NOBILDONNA olio su tela, cm 97,5x74,5 sul...
more...
|
|
|
Sold for: €900
Start price:
€
900
Estimated price:
€1,000 - €2,000
Buyer's Premium: 35%
More details
|