Auction 18
Oct 13, 2021
Via Vivaio 24, 20122 Milano, Italy
Terms of sale
View demo
The auction has ended
LOT 32:
Scuola Emiliana della fine del XVII secolo MADONNA IN PREGHIERA olio su tela,...
more...
|
|
|
Sold for: €500
Start price:
€
500
Estimated price:
€500 - €800
Buyer's Premium: 35%
More details
|