Auction 18
Oct 13, 2021
Via Vivaio 24, 20122 Milano, Italy
Terms of sale
View demo
The auction has ended
LOT 33:
Scuola Lombarda del XVII secolo MADONNA CON CORONA DI SPINE olio su tela, cm...
more...
|
|
|
Start price:
€
1,800
Estimated price:
€1,800 - €2,500
Buyer's Premium: 35%
More details
|