Auction 19
Oct 14, 2021
Via Vivaio 24, 20122 Milano, Italy
Terms of sale
View demo
The auction has ended
LOT 72:
Scuola del XX secolo PAESAGGIO olio su tavola, cm 35x48 firma 'R.De Grada'...
more...
|
|
|
Start price:
€
600
Estimated price:
€600 - €800
Buyer's Premium: 35%
More details
|