מכירה פומבית 20
LiveBid Auction House
צור קשר עם בית המכירות
25.10.21
Via Vivaio 24, 20122 Milano, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 38:
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 35%
לפרטים נוספים
Scuola del XX secolo
ALLEGORIA DELLA MUSICA, DEL TEATRO E DELL'ARTE
statua in gesso dorato, cm 16x12x9,5
siglato GF