מכירה פומבית 2123
Guidoriccio Auction House
6.11.21
Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR), איטליה

פריט 12:

Divano

Divano
fine XIX secolo
in noce ...

350
€350 - €550
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

Divano
fine XIX secolo
in noce intagliato, ricoperto in velluto rosa
lungh. cm 230