מכירה פומבית 2123
Guidoriccio Auction House
6.11.21
Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR), איטליה

פריט 16:

Piccolo vaso Luigi Filippo

Piccolo vaso Luigi Filippo
metà XIX ...

€20 - €40
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

Piccolo vaso Luigi Filippo
metà XIX secolo
in porcellana a decori policromi a rilievo e lumeggiature dorate
cm 16x16x8