מכירה פומבית 2123
Guidoriccio Auction House
6.11.21
Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR), איטליה

פריט 19:

Due salsiere in terraglia

Due salsiere in terraglia
Inghilterra fine ...

€150 - €250
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

Due salsiere in terraglia
Inghilterra fine XIX secolo
h cm 15
danni e restauri