מכירה פומבית 49
Sesart's
23.11.21
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), איטליה

פריט 35:

Augusto Valli (1867-1945)

Augusto Valli (Modena 1867–1945)
San ...

450
€450 - €1,000
המכירה התקיימה בתאריך 23.11.21 בבית המכירות Sesart's

San Pietro incatenato
Olio su cartoncino
Firmato al verso
Misure 41x59,5 cm