מכירה פומבית 13
PAINTINGS, DRAWINGS, ICONS, JEWELLERY, WATCHES, SILVER, FINE ART AND ORIENTAL ART
Lucas aste
צור קשר עם בית המכירות
30.11.21
Via Nino Bixio, 34 - 20129 Milano, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 30 novembre 2021, ore 14.30
המכירה הסתיימה
פריט 48:
Scuola austriaca del XVIII secolo ll sacrificio della principessa Polissena Olio su tavola 24 x 32 cm Austrian ...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
1,000
הערכה :
€1,000 - €1,500
עמלת בית המכירות: 25%
לפרטים נוספים
|