מכירה פומבית 415 חלק ב' Painting and Decorative Arts
Ansorena
17.12.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 519:

GREGORIO PRIETO (1897 / 1992)
Paisaje

עמלת בית המכירות: 22%
המכירה התקיימה בתאריך 17.12.21 בבית המכירות Ansorena

Paisaje
Óleo sobre cartulina
22,5 x 33 cm

Firmado en la parte inferior izquierda