מכירה פומבית Dicembre 2021
Trionfante Antiques
9.12.21
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

פריט 4:

COPPIA DI PICCOLE MENSOLE

נמכר ב: €5
5
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

COPPIA DI PICCOLE MENSOLE
in porcellana decorate da fiori policromi. XX secolo manifattura Bassano. h cm 25 x 35 x 10