מכירה פומבית Dicembre 2021
Trionfante Antiques
9.12.21
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

פריט 14:

LOTTO DI 3 SCULTURE

נמכר ב: €15
5
€50 - €80
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

LOTTO DI 3 SCULTURE
in terracotta policroma . XX secolo , Cina. h cm 24,5 / h cm 21,5 / h cm 20