מכירה פומבית Dicembre 2021 seconda tornata
Trionfante Antiques
10.12.21
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

פריט 240A:

LITOGRAFIA

נמכר ב: €50
€80 - €100
עמלת בית המכירות: 25% לפרטים נוספים

LITOGRAFIA
prova d'autore firmata Cascella . Vintage. h cm 70 x 90