Casa d'aste Boetto
16.12.21
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
16 dicembre 2021, ore 10.30

פריט 0955:

OGGETTISTICA

נמכר ב: €500
€500 - €550
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 16.12.21 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Acquasantiera in bronzo dorato con all'interno il Battesimo sec.XIX
cm. 18x28