מכירה פומבית 80
Itineris Auction House
22.12.21
via Vivaio, 24 - 20122 Milano, איטליה

Mercoledì 22 Dicembre 2021 ore 17:00

פריט 10:

Scuola Emiliana del XVII secolo SAN GIROLAMO olio su tela, cm 88,5x72

Scuola Emiliana del XVII secolo
SAN ...

נמכר ב: €1,700
1,500
€2,000 - €3,000
עמלת בית המכירות: 26% לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד

SAN GIROLAMO
olio su tela, cm 88,5x72