מכירה פומבית 80
Itineris Auction House
22.12.21
via Vivaio, 24 - 20122 Milano, איטליה
Mercoledì 22 Dicembre 2021 ore 17:00

פריט 20:

Scuola del XVII secolo SAN PAOLO olio su tela, cm 105x73

Scuola del XVII secolo
SAN PAOLO

נמכר ב: €1,000
€1,000 - €2,000
עמלת בית המכירות: 26% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.12.21 בבית המכירות Itineris Auction House

Scuola del XVII secolo
SAN PAOLO
olio su tela, cm 105x73