Auction 416 Part 2 Painting and Decorative Arts
By Ansorena
Jan 26, 2022
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain)

LOT 543:

ESCUELA ESPAÑOLA (S. XVIII / .)
Sagrada Familia

Buyer's Premium: 27%

Sagrada Familia
Óleo sobre lienzo
39,5 x 31,5 cm