מכירה פומבית 22
LiveBid Auction House
צור קשר עם בית המכירות
4.1.22
Via Vivaio 24, 20122 Milano, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 4 Gennaio 2022 ore 21:00
פריט 48:
נמכר ב: €30
€150 - €250
עמלת בית המכירות: 35%
לפרטים נוספים
Mario Marcucci
RITRATTO MASCHILE
olio su tavola, cm 26x18,5
firma
sul retro: firma
Provenienza
Galleria Pananti, Firenze
Collezione privata, Firenze