מכירה פומבית 23
LiveBid Auction House
צור קשר עם בית המכירות
10.1.22
Via Vivaio 24, 20122 Milano, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Lunedì 10 Gennaio 2022 ore 21:00
המכירה הסתיימה
פריט 5:
Arturo Carmassi PERSONAGGIO DELL'IMMAGINARIO N. 10 litografia su carta...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
150
הערכה :
€150 - €250
עמלת בית המכירות: 35%
לפרטים נוספים
|