מכירה פומבית 23
LiveBid Auction House
צור קשר עם בית המכירות
10.1.22
Via Vivaio 24, 20122 Milano, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Lunedì 10 Gennaio 2022 ore 21:00
פריט 7:
נמכר ב: €10
€150 - €250
עמלת בית המכירות: 35%
לפרטים נוספים
Arturo Carmassi
PERSONAGGIO DELL'IMMAGINARIO N. 12
litografia su carta Fabriano, cm 70x50; es. prova d'autore
firma