מכירה פומבית 24
LiveBid Auction House
צור קשר עם בית המכירות
11.1.22
Via Vivaio 24, 20122 Milano, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 11 Gennaio 2022 ore 15:30
פריט 24:
Scuola del XVIII secolo SACRA FAMIGLIA olio su cartone ovale, cm 34x28,5
€300 - €500
עמלת בית המכירות: 35%
לפרטים נוספים
Scuola del XVIII secolo
SACRA FAMIGLIA
olio su cartone ovale, cm 34x28,5