מכירה פומבית 24
LiveBid Auction House
צור קשר עם בית המכירות
11.1.22
Via Vivaio 24, 20122 Milano, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Martedì 11 Gennaio 2022 ore 15:30
פריט 32:
1,800
€1,800 - €2,500
עמלת בית המכירות: 35%
לפרטים נוספים
Scuola Lombarda del XVII secolo
MADONNA CON CORONA DI SPINE
olio su tela, cm 73,5x58