מכירה פומבית 16
Daliano Ribani Auctions
5.2.22
Via Don Minzoni, 27 - 54033 Carrara (MS), איטליה
Saturday february 5 2022, 3 pm CET

פריט 34:

Jiri Kolar, "L'oiseau amoureux", 1971

1,000
€2,000 - €4,000
עמלת בית המכירות: 20% למידע נוסף

Jiri Kolar, "L'oiseau amoureux", 1971, Collage magrittage, Dim. 19.7x25, Al verso: etichetta "Galleria Schwarz", Al fronte: datato e firmato in basso a destra