מכירה פומבית 3-4 חלק א'
Gliubich
22.2.22
Corso Vittorio Emanuele II, 9 67100 L'Aquila, Abruzzo, Italy, איטליה

Mattina: Arte grafica, disegni e sculture del XX secolo

ORE 10:30, TUE 22 FEBRUARY 2022

Pomeriggio: Asta di Arte Moderna e Contemporanea

Ore 16:00.  TUE 22 FEBRUARY 2022

פריט 1:

Jose Guerra (Madrid, 1941 - Santa Catarina, 2018)
Busto

נמכר ב: €250
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 28% לפרטים נוספים

Busto
1982
Tecnica:
Metallo dorato
Dimensioni:
cm 22x10 (cm 27x10 con base)