מכירה פומבית 22FA February Art Auction
Sala Retiro
24.2.22
Madrid, ספרד

פריט 8:

נמכר ב: €190
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 24.2.22 בבית המכירות Sala Retiro

ESCUELA ESPAÑOLA, S.XX
La costura
Dibujo a carboncillo
Con marco dorado y cristal
88 x 63 cm