מכירה פומבית 22FA February Art Auction
Sala Retiro
24.2.22
Madrid, ספרד

פריט 9:

BORDADO EN PUNTO DE CRUZ, S.XXCon flores y campesinas y con iniciales A.C.
49 x 116 ...

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 24.2.22 בבית המכירות Sala Retiro

BORDADO EN PUNTO DE CRUZ, S.XX
Con flores y campesinas y con iniciales A.C.
49 x 116 cm
Enmarcado