מכירה פומבית 22FA February Art Auction
Sala Retiro
24.2.22
Madrid, ספרד

פריט 28:

נמכר ב: €250
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 24.2.22 בבית המכירות Sala Retiro

RAÚL ANGUIANO (1915-2000)
MUJER, 1978
Estampación de 61 x 43 cm.
Firmado a lápiz en el ángulo inferior izquierdo. También firmado y fechado en plancha en el ángulo inferior izquierdo.
Enmarcado con cristal.

79x 59